O firmie

rekuperacja_reku_logoFirma REKU powstała z idei rozpowszechniania nowoczesnych technologii w budownictwie energooszczędnym, mających na celu poprawienie komfortu i jakości życia. Jako nowa firma na rynku za swój cel objęliśmy uświadomienie swoich potencjalnych odbiorców poprzez prowadzenie kampanii informacyjnej, jak ważna jest prawidłowa wentylacja w każdym mieszkaniu.

Dlatego też naszą sztandarową usługą jest montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacją) oraz sprzedaż rekuperatorów (Dospel, Brink, Vortice i innych). Dzięki korzystnym cenom pragniemy dotrzeć do jak najszerszej liczby odbiorców i tym samym chcemy stworzyć alternatywe w stosunku do konkurencyjnych firm, które oferują podobne usługi w wyższych cenach.

Nie stawiamy sobie żadnych ograniczeń, a naszą domeną jest ciągły rozwój i innowacyjność. Do każdego problemu podchodzimy, jak do kolejnego wyzwania i zawsze szukamy najlepszej drogi do jego rozwiązania.

niskie ceny

Z szczególną uwagą traktujemy sprawy związane z bezpieczeństwem pracy oraz z zachowaniem czystości w trakcie prowadzenia pracy, jak i po jej zakończeniu. Wiemy, jak uciążliwe są dla domowników remonty, dlatego staramy się wykonywać usługi sprawnie i szybko.

miniaturki

Na nasz profesjonalizm składa się nie tylko nasza wiedza i umiejętności oraz poważne podejście do każdego klienta, ale także sprzęt, którym pracujemy. Posiadamy nowoczesne elektronarzędzia firmy Bosch Professional, specjalistyczną wiertnicę firmy Baier pozwalającą na wykonywanie odwiertów o średnicy do 200mm, urządzenia pomiarowe do pomiarów dźwięku oraz przepływów, prędkości, wilgotności i temperatury powietrza, a także bezdotykowego pomiaru temperatury i inne.

Dojeżdzamy do klienta! Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie.


REKU - rekuperatory | wentylacja mechaniczna z odyskiem ciepła | rekuperator

REKU Szymon Sierszulski | Copyright 2011


Projekt wsp�finansowany ze �rodk�w Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Spo�ecznego