Oferta

Nowoczesne zawory izolowane nawiewne i wywiewne nowość

Nie podobają Ci się standardowe anemostaty dostępne w sklepach i hurtowniach? Szukasz czegoś nowoczesnego i unikatowego. Oferujemy anemostaty o ciekawym wyglądzie, pasujące do współczesnych wnętrz. Zawory wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej malowanej proszkowo na kolor biały (wysoki połysk). Dodatkowo posiadają wygłuszającą uszczelkę.


Zawory KNI i KWI przeznaczone są do montażu na suficie, ścianie lub bezpośrednio na kanale za pomocą specjalnej ramki montażowej (w komplecie). Anemostaty te posiadają płynną regulację nawiewanego i wyciąganego powietrza za pomocą obrotowego środkowego dysku. Wybrana szczelina jest ustalana za pomocą nakrętki blokującej. Specjalne wykonanie konstrukcji zaworu gwarantuje niski poziom hałasu oraz szybki i łatwy montaż.

Produkt polski - producent ALNOR systemy wentylacji.


Zawór wywiewny izolowany KWI z ramką montażową Cena:
80 mm
23 zł brutto
100 mm 28 zł brutto
125 mm 35 zł brutto
160 mm 45 zł brutto
200 mm 63 zł brutto
Zawór nawiewny izolowany KNI z ramką montażową Cena:
80 mm
26 zł brutto
100 mm 31 zł brutto
125 mm 42 zł brutto
160 mm 59 zł brutto
200 mm 79 zł brutto

Chromoniklowy zawór nawiewno-wywiewny

Uniwersalny zawór nawiewno-wywiewny wykonany z polerowanej stali nierdzewnej sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach oraz na ciemnych powierzchniach, czyli tam, gdzie standardowe białe anemostaty wyglądają nieestetycznie.


Zawory KCN przeznaczone są do instalacji wentylacyjnych nawiewnych i wywiewnych. Posiadają płynną regulację w związku z czym jest możliwość dokładnego wyregulowania przepływu powietrza. Konstrukcja
elementu regulacyjnego zapewnia optymalną pracę w obu typach instalacji. Powierzchnia zaworu jest polerowana. Zawory KCN charakteryzują się bardzo dużą estetyką i trwałością oraz łatwością montażu.

Produkt polski - producent ALNOR systemy wentylacji.


Zawór nawiewno-wywiewny chromoniklowy KCN z ramką montażową Cena:
100 mm 48 zł brutto
125 mm 53 zł brutto
150 mm 61 zł brutto
160 mm 66 zł brutto
200 mm 127 zł brutto

alnor - systemy wentylacji

Polecamy:

anemostaty

Nowoczesne anemostaty

Nie podobają Ci się stosowane powszechnie modele anemostatów? Oferujemy coś zupełnie innego - nowoczesne metalowe zawory nawiewne i wywiewne, pasujące do współczesnych wnętrz. Tylko u nas w atrakcyjnych cenach!

nowosc

System PE-FLEX (wentylacja)

wentylacja z odyskiem ciepłaInnowacyjne rozwiązanie dystrybucji powietrza za pomocą elastycznych kanałów z tworzywa o małych przekrojach (Ø 75 mm). Idealne rozwiązane do domowych systemów wentylacji z rekuperacją. W ofercie posiadamy materiały do wykonania kompleksowych instalacji.


Materiały wentylacyjne | Anemostaty | Poznań | Wrocław | galanteria wentylacyjna


POWRÓT DO OFERTY

REKU Szymon Sierszulski | Copyright 2011


Projekt wsp�finansowany ze �rodk�w Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Spo�ecznego