Aktualności

23 grudnia 2021

Hit sprzedaży - rekuperator iZZi 302 ERV

Hit - rekuperator reQnet iZZi 302 ERVPotrzebujesz kompaktowego rekuperatora najwyższej jakości? Mamy coś dla Ciebie. iZZi 302 ERV z wymiennikiem entalpicznym to HIT sprzedaży! Zapraszamy do zakupów!

5 lutego 2019

Nowość w ofercie - rekuperatory iZZiFAST 300 ERV

Zehnder Q - podwyżkiPotrzebujesz kompaktowego rekuperatora najwyższej jakości? Mamy coś dla Ciebie. iZZi 300 ERV z wymiennikiem entalpicznym to HIT tego roku! Zapraszamy do zakupów

31 stycznia 2018

UWAGA! Podwyżki rekuperatorów Zehnder

Zehnder Q - podwyżkiZ początkiem marca 2018 roku Zehnder podnosi ceny rekuperatorów. Z powodu dużej ilości zamówień i wydłużonego okresu oczekiwania na zamówienia, czasu na zakup rekuperatorów Zehnder ComfoAir Q jest już bardzo niewiele. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

24 grudnia 2017

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Wesołych Świąt BożonarodzeniowychZ okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń - zespół firmy REKU.

19 lipca 2017

Nowość - AirPack Home!

Nowe rekuperatory Thessla Green AirPack HomeDo sprzedazy trafiła najnowsza seria rekuperatorów AirPack Home - zobacz szczegóły!

20 kwietnia 2017

Rekuperatory AirPack - aktualny cennik

Rekuperatory Thessla Green AirPackZaktualizowaliśmy cennik rekuperatorów i akcesoriów Thessla Green. W celu uzyskania dodatkowych rabatów prosimy o kontakt.

15 kwietnia 2017

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Wesołych Świąt Wielkanocnych!Ciepłych i udanych Świąt Wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym życzy zespół naszej firmy.

22 lutego 2017

Rekuperatory AirPack - podwyżka cen

Rekuperatory Thessla Green AirPackTo już ostatnia chwila na zakup rekuperatora AirPack w starej cenie - z początkiem marca producent Thessla Green podnosi ceny. Nie przepłacaj - złóż zamówienie już teraz!

9 lutego 2017

Rekuperatory Zehnder Q / AerisNEXT

ARENA BIZNESU - Gostyń 2015Od dzisiaj na naszej stronie dostępna jest oferta na najnowsze rekuperatory firmy Zehnder/Aeris. Nowy model posiada nie tylko nowy design, ale jest przede wszystkim cichszy, zużywa mniej prądu oraz posiada najnowocześniejsze rozwiązania techniczne.

25 grudnia 2016

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Wesołych Świąt!Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2017 roku życzą pracownicy firmy REKU.

12 grudnia 2016

Artykuł o naszej firmie

Aktualna oferta Thessla GreenNa portalu www.superpasywne.pl opublikowany został artykuł o naszej firmie. Zapraszamy do lektury.

23 listopada 2016

Nowy sterownik Brink Air Control

Aktualna oferta Thessla GreenDo sprzedaży trafił najnowszy sterownik z kolorowym wyświetlaczem do centrali Brink Renovent Excellent. Zastąpił on wcześniejszy model sterownika tygodniowego.

20 marca 2016

Aktualna oferta Thessla Green!

Aktualna oferta Thessla GreenPrzedstawiamy odświeżoną ofertę rekuperatorów AirPack firmy Thessla Green.

24 grudnia 2015

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Wesołych Świąt!Radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu szczęśliwych chwil, sukcesów i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku życzy zespół firmy REKU.

10 listopada 2015

Centrale AirPack - oferta

ARENA BIZNESU - Gostyń 2015Od dzisiaj na naszej stronie dostępna jest pełna oferta polskich rekuperatorów Thessla Green AirPack.

16 czerwca 2015

ARENA BIZNESU - fotorelacja

ARENA BIZNESU - Gostyń 2015Zapraszamy do galerii zdjęć z naszegu udziału w ARENIE BIZNESU na nasz profil na Facebooku. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

23 listopada 2016

Nowy sterownik Brink Air Control

Aktualna oferta Thessla GreenDo sprzedaży trafił najnowszy sterownik z kolorowym wyświetlaczem do centrali Brink Renovent Excellent. Zastąpił on wcześniejszy model sterownika tygodniowego.

linia Zobacz starsze wpisy
19 maja 2015

Cennik BRINK na zapytanie

Brink Renovent ExcellentZe względu na politykę cenową firmy BRINK oferta rekuperatorów tej marki dostępna jest jedynie na zapytanie. Za utrudniienia przepraszamy. Gwarantujemy jednak najlepsze ceny!

17 stycznia 2015

SUPER ZIMOWA PROMOCJA!

Wesołych Świąt!Do końca lutego br. rekuperatory Brink oraz Zehnder w wyjątkowych cenach - nawet o kilkaset złotych taniej. Nie zwlekaj, skorzystaj z zimowej promocji!

22 grudnia 2014

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Wesołych Świąt!Wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia,
pełnych radości, ciepła i niepowtarzalnej
rodzinnej atmosfery oraz szczęścia
i sukcesów w Nowym Roku!

3 listopada 2014

Nowa PROMOCJA na rekuperatory!

Wesołych Świąt!Do końca listopada br. rekuperatory REQURA 300/400 + (Renovent Excellent) z 3-letnią gwarancją w promocyjnych niższych cenach - śpiesz się, ilość szcztuk ograniczona!

29 stycznia 2014

Antybakteryjne kanały PE-FLEX d2p

Wesołych Świąt!Od niedawna posiadamy w sprzedaży nowe, jeszcze bezpieczniejsze kanały PE-FLEX z powłoką bakteriobójczą. Rury mają średnicę 75 mm i sprzedawane są, tak jak dotychczas, w rolkach po 50 metrów.

23 grudnia 2013

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Wesołych Świąt!Wszystkim byłym i przyszłym klientom oraz naszym dostawcom życzymy miłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

17 maja 2013

Rekuperator EURO 500 - nowość

Wesołych Świąt!Nasza oferta wzbogaciła się o nowy polski model rekuperatora: EURO 500 o wydajności 500 m³/h. Posiada on m.in. silniki EC, sprawność do 90% i sterownik dotykowy. Więcej informacji w opisie.

24 lutego 2013

Excellent PLUS - obniżka ceny

Wesołych Świąt!Obniżyliśmy cenę rekuperatora Brink Renovent Excellent w wersji PLUS umożliwiającą m.in. obsługę GWC oraz dodatkowych czujników CO2 i wilgotności do 6100 zł netto. Przesyłka gratis!

22 grudnia 2012

WESOŁYCH ŚWIĄT

Wesołych Świąt!Wszystkim naszym obecnym i przyszłym klientom pragniemy życzyć miłych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych. Mamy nadzieje, że przyszły rok okaże się równie szczęśliwy i zaowocuje w ciekawe projekty.

5 grudnia 2012

PROMOCJA VORT PROMETEO za 6499 zł

Wesołych Świąt!Ponowna promocja rewelacyjnego rekuperatora VORT Prometeo HR 400 z bezprzewodowym pilotem, czujnikiem wilgotności oraz czujnikiem CO2 w super niskiej cenie 6499 zł netto + VAT. Uwaga! Ilość sztuk w promocji ograniczona. Więcej o centrali tutaj.

15 listopada 2012

Rozszerzona oferta materiałów wentylacyjnych

Wentylacja zdjęciaNasza firma rozszerzyła ofertę na materiały wentylacyjne. Rozpoczeliśmy współpracę m.in. z firmą Alnor, dzięki czemu teraz możemy zaoferować pełny asortyment potrzebny do wykonania większości komplentych instalacji wentylacyjnych w jeszcze niższych cenach. Więcej tutaj.

14 sierpnia 2012

Nowe tanie rekuperaotry w ofercie

Wentylacja zdjęciaRozszerzyliśmy naszą ofertę o nowe tanie centrale wentylacyjne VUT mini o wydajnościach od 200 do 345 m3/h. Więcej o samych rekuperatorach - tutaj.

1 czerwca 2012

PROMOCJA VORT PROMETEO za 6620 zł

Wesołych Świąt!Do końca czerwca 2012 r. rekuperator VORT Prometeo HR 400 z bezprzewodowym pilotem, czujnikami wilgotności oraz CO2 w rewelacyjnie niskiej cenie 6620 zł netto + VAT.

czytaj artykuł ››

16 kwietnia 2012

REKU(peracja) w prasie

Świeże powietrze w domu - artykuł w dodatku do gazety ABCŚwieże powietrze w domu - artykuł w dodatku do gazety ABCW bezpłatnym dodatku do Gazety "ABC" z 30.03.2012 r. "Wiosna w domu, ogrodzie i na polu" ukazał się artykuł opisujący działanie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Zapraszamy do lektury.

czytaj artykuł ››

23 stycznia 2012

Nowe zdjęcia instalacji

Wentylacja zdjęciaDodaliśmy na stronie zdjęcia z naszych ostatnich instalacji wentylacji mechanicznych z Poznania, Tarnowa Podgórnego oraz Dąbrówki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć - tutaj.

23 grudnia 2011

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!Wszystkim naszym Partnerom i Przyjaciołom pragniemy złożyć serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Dziękujemy wszystkim za miłą współpracę.

Wiercenie w betonie do 225 mm

1 lipca 2011

Poszerzyliśmy swoją ofertę o możliwość wiercenia otworów w betonie do średnicy 225 mm.
Zdjęcia z ostatnich przewierceń w stropie podczas montażu wentylacji koronką 122 mm poniżej.


Wiercenie w betonie Wiercenie w betonie Wiercenie w betonie

Wtyczka Facebook

15 czerwca 2011

facebookNa stronie (po lewej) została zainstalowana wtyczka Facebook pozwalająca na dodanie strony do własnego Fun Page'a, do czego serdecznie wszystkich zapraszamy. Obiecujemy zamieszczać na niej różne ciekawostki i informacje z branży.

Otwarcie nowej strony!

4 kwietnia 2011

Witamy Państwa na naszej nowej stronie internetowej. Obecnie znajduje się ona w fazie testowej, lecz za kilka dni będą dostępne już wszystkie podstrony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

REKU Szymon Sierszulski | Copyright 2011


Projekt wsp�finansowany ze �rodk�w Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Spo�ecznego